Kamerové systémy – CCTV a priemyselná televízia – PTV

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Kamerový systém CCTV (closed-circuit television) alebo PTV (priemyselná televízia)

je system na zaznamenávanie a živý prenos obrazu prípadne aj zvuku. Poskytuje tak presné informácie o udalostiach ktoré sa momentálne alebo v minulosti udiali v priestoroch snímaných CCTV systémom.

Kamerové systémy a priemyselnú televíziu dodávame na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Čo treba spraviť keď chcete kamerový systém ?

  1. Kontaktujte nás na: 0948 027 177 a opíšte nám, čo od kamerového systému vyžadujete.
  2. Dohodneme si termín bezplatnej obhliadky.
  3. Zadarmo Vám pošleme cenovú ponuku na mieru s kompletným rozpisom, obrázkami a cenami.
  4. Ak s ponukou budete súhlasiť, tak Vám technici celý systém nainštalujú, oživia, nakonfigurujú a naučia Vás s ním pracovať.

Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy.
Ku všetkým produktom poskytujeme profesionálnu inštaláciu, montáž a servis.

Záber využitia CCTV systému je naozaj široký. Od jednoduchého monitorovania obvodu alebo vnútorných priestorov budovy až po inteligentné komplexné systémy spolupracujúce s ďalšími elektronickými zabezpečovacími systémami.

CCTV system spolu s poplachovým systémom narušenia je dnes základná ochrana budov.

Jeden z mnohých príkladov použitia CCTV v kombinácií s ďalšími EZS:
V  prípade narušenia objektu vyšle PSN signál o vniknutí do objektu a užívateľ sa ihneď môže prostredníctvom vzdialeného prístupu cez aplikáciu pozrieť na živý obraz z kamery a zistiť tak, čo sa skutočne v objekte deje a podľa toho podniknúť potrebné opatrenia. V objektoch so stálou strážnou službou respektíve väčších budovách, zariadeniach, fabrikách a podobne je využitie kombinácie CCTV a dalšími EZS priam nevyhnutné – Strážnik sleduje obraz z viacerých, niekedy aj desiatok až stoviek kamier a tak mu ľahko môžu uniknúť dôležité informácie, ktorých neskoré detekovanie môže spôsobiť výrazne škody alebo aj straty na životoch.
Ak napríklad system elektronickej požiarnej signalizácie alebo PSN  zaznamená únik dymu v garáži z horiaceho auta, kamerový system okamžite automaticky prepne príslušnú kameru na celoobrazový režim a zvukovou aj vizuálnou signalizáciou upozorňuje strážnu službu. Strážna služba tak presne vie, že naozaj horí, kde sa požiar nachádza a môže okamžite zahájiť evakuáciu personálu respektíve zabrániť ďalšiemu rozširovaniu požiaru.

Naša spoločnosť poskytuje komplexné riešenia kamerových systémov a technológií video manažmentu pre objekty všetkých veľkostí a kategórií dôležitosti.

V SafeGuard poskytujeme klientom: montáž kamier, kamerové systémy, bezpečnostné kamery CCTV a priemyselnú televíziu PTV.

Vybrať a nainštalovať najvhodnejší CCTV systém pre konkrétnu aplikáciu nie je jednoduché, preto Vám ponúkame naše skúsenosti a širokú škálu tých najspoľahlivejších a najkvalitnejších riešení. Kontaktujte nás a zistite čo všetko táto technológia môže pre Vás robiť.