Sociálny sektor

Zvýšte svoju konkurencieschopnosť. Objavte náš program pre majiteľov škôlok a škôl.


Školy a škôlky

Ste majiteľom škôlky alebo predškolského zariadenia? Rozmýšľate ako vylepšiť svoje podnikanie, ako prilákať viac platiacich zákazníkov? Doprajte pomocou nás Vašim zákazníkom službu navyše a využite tento benefit v konkurenčnom boji.

Odlíšite sa od konkurencie a poskytnete Vašim zákazníkom komfort v podobe novej služby, vďaka ktorej majú možnosť pozrieť sa kedykoľvek počas dňa, ako sa u Vás majú a čo práve robia ich deti. Podľa prieskumu u rodičov využívajúcich služby predškolských zariadení je výsledok jednoznačný a drvivá väčšina rodičov by privítala mať možnosť sa na svoje dieťa pozrieť počas pracovného dňa prostredníctvom online videa, a dokonca by boli ochotní za túto službu aj priplatiť.

Každý rodič popri svojich pracovných a iných povinnostiach myslí niekoľkokrát do dňa aj na svoje dieťa. Hrá sa? Spí? Je v poriadku? Od teraz vďaka Vašej službe, ktorú poskytnete svojim zákazníkom, už žiaden rodič nebude musieť hádať. Jednoducho a komfortne sa môže na vlastné oči cez počítač, telefón alebo tablet pozrieť, čo práve robí ich dieťa.

Služba funguje prostredníctvom vysokozabezpečeného protokolu prenosu dát cez internet a špecializovanej aplikácie.


Štátna správa

Domácnosti

Prístup do služby majú len autorizovaní užívatelia – teda Vy a Vaši zákazníci-rodičia.

Na Slovensku takúto službu ponúka približne len 5% všetkých škôlok a predškolských zariadení. Využite medzeru na trhu práve teraz, kým je čas a táto služba ešte nie je štandardom. Využite túto príležitosť a dajte svojim zákazníkom o dôvod viac, prečo si vybrať práve Vaše zariadenie.


SafeGuard Vám ponúka

– cenovo dostupné,
– individuálne a
– bezpečné riešenie šité na mieru.

Váš zákazník v priamom prenose kamier uvidí činnosť svojho dieťa, či už šantí na ihrisku alebo oddychuje pri počúvaní rozprávky. Váš zákazník sa poteší, ukľudní sa a jednoducho bude spokojný. Bude spokojný s Vami a s Vašimi službami, nakoľko kedykoľvek a na vlastné oči uvidí ako kvalitne sa o jeho dieťa staráte, aké je šťastné a ako je mu u Vás dobre.