Servis a montáž

Vyberte si toho najlepšieho a najspoľahlivejšieho.

Vykonávame: audit, kontrolu, opravu, revíziu, inštaláciu, montáž a servis na VŠETKY bezpečnostné systémy.
Navrhujeme a realizujeme komplexné riešenia tak pre nové, ako aj staršie zabezpečovacie systémy na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Čo treba spraviť keď chcete servis, alebo montáž elektronického systém ?

  1. Kontaktujte nás na: 0948 027 177 a opíšte nám, čo presne požadujete.
  2. Dohodneme si termín bezplatnej obhliadky.
  3. Zadarmo Vám pošleme cenovú ponuku na mieru s kompletným rozpisom prác.
  4. Ak s ponukou budete súhlasiť, tak Vám technici celý systém zoservisujú, poprípade nainštalujú, oživia, nakonfigurujú a naučia Vás s ním pracovať.

Zákazníkom dodávame iba značkové produkty, ktoré sú certifikované a spĺňajú najvyššie požadované normy.


Projektová dokumentácia

Vytvorenie kompletnej projektovej dokumentácie je pre nás samozrejmosťou. Realizujeme aj samostatné montáže slaboprúdových bezpečnostných  systémov respektíve stavebné úpravy aj bez dodávky techniky. Naša spoločnosť taktiež pre Vás vykonáva zákonom stanovené pravidelné mesačné, štvrťročné a ročné kontroly elektronickej požiarnej signalizácie (EPS) ,ako aj kontroly a servis ostatných bezpečnostných systémov.


Spýtajte sa na servis.

Na nami navrhnuté a namontované systémy samozrejme zabezpečujeme plnú špičkovú servisnú podporu s garanciou promptnej reakcie a navyše vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vysoko kvalifikovaným pracovníkom Vám ponúkame servis k všetkým bezpečnostným systémom a ich jednotlivým prvkom namontovanými inými spoločnosťami, ktoré sa o svojich zákazníkov prestali po čase starať. Na trhu bolo, je a bude mnoho „rýchlokvasených“ firiem ktoré sa Vám dodajú a namontujú bezpečnostný systém, avšak nevedia poskytnúť dostatočne kvalitný, promptný, ale hlavne roky stabilný servis.


Spýtajte sa na montáž v už existujúcej stavbe.

Ako bude prebiehať montáž? Aká čistota priestoru zostane po inštalácií systému? Budú trčať káble? Bude všade špina a prach? SafeGuard Vám garantuje precíznu, čistú a rýchlu montáž akéhokoľvek komplexného bezpečnostného systému.

Presvedčte sa.