Viac ako 20 rokov prinášame dôverné partnerstvo v oblasti bezpečnosti objektov

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti komplexných bezpečnostných systémov od návrhu riešenia, projektovanie, dodávku tovaru cez inštaláciu a integráciu až po špičkový servis a poradenstvo.

Kladieme vysoký dôraz na individualitu každého klienta, precíznosť a kvalitu odvedenej práce, technológie. Pozorne počúvame a snažíme sa čo najlepšie porozumieť Vašim potrebám.

Pozrieť produkty

3 dôvody prečo SafeGuard

Riešenie na mieru

Produkty sú nainštalované a dodané na mieru poďla požiadaviek zákazníkov.

Certifikované produkty

Zákazníkom dodávame Len certifikované a kvalitné produkty.

Inštalácia, montáž a servis

Ku každému produktu profesionálna inštalácia, montáž a servis

SafeGuard je viac ako bezpečnosť

Prinášame pridanú hodnotu k bezpečnostným systémom. Vyvíjame riešenia na zlepšenie a zjednodušenie pracovného a súkromného života implementáciou častí bezpečnostných systémov aj v aplikáciách, ktoré nie sú primárne určené na ochranu a zabezpečenie ako napríklad inteligentné byty, domy, kancelárie a hotely. Kontaktujete nás a zistite ako zlepšíme život aj Vám. Tešíme sa na spoluprácu – môžete sa na nás spoľahnúť.

Nechcete len bezpečnosť – chcete SafeGuard!

Roky profesionálnych skúseností a praxe so zabezpečovaním objektov aj vo vysokom stupni ochrany nám dali neoceniteľný základ na neustále prinášanie moderných, inovatívnych riešení a technológií pre Vašu maximálnu spokojnosť v ktorejkoľvek oblasti bezpečnostných systémov.

Pozrieť produkty

Oblasť pôsobenia